KONST / Litografier / Färglitografi 6491178
nr 649 1178
Färglitografi
Sign. Fyr, 80/135, 37x36
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 17:05:13
29/7 13:58:35
Signe Persson-Melin (f. 1925)